Zobacz dowolne miejsce z perspektywy pierwszej osoby

Z nami zapakujesz wszystko

Zobacz dowolne miejsce z perspektywy pierwszej osoby

6 września 2019 Film i fotografia 0

 

Wirtualna rzeczywistość to stosunkowo nowa dziedzina, jednakże mająca wiele do zaoferowania. Jej dynamiczny rozwój sprawił, że mamy obecnie bardzo dużo treści dostępnych w tym niezwykłym formacie, co pozwala nam doświadczyć zupełnie nowych emocji! 

FIlmy VR zapewniają unikalne doznania

filmy 360Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest skoczyć ze spadochronu, być kierowcą Formuły pierwszej albo być na najwyższym szczycie świata- Mount Everest? Jeśli tak, to mam dobrą wiadomość. Dzięki filmom w wirtualnej rzeczywistości możecie się o tym przekonać bez wychodzenia z domu! Posiadając jedynie specjalne google (najtańsze modele można zakupić za zaledwie kilkadziesiąt złotych, które wykorzystują naszego smartfona jako ekran) jesteśmy w stanie patrzeć na świat z perspektywy innej, pierwszej osoby. Jest to niesamowite, że możemy dostać namiastkę nowych doświadczeń, nie ruszając się z domu. Wyobraźcie sobie, zobaczyć dokładnie to samo, co skoczek spadochronowy. Filmy 360 zapewniają nam dokładnie takie samo pole widzenia, jakie mamy naturalnie. Dzięki pomocy szeregom sensorów, ruchy naszej głowy są idealnie zsynchronizowane z filmem, co pozwala poczuć się jakbyśmy naprawdę byli w miejscu gdzie umieszczona jest kamera. To zupełnie nowy poziom rozrywki, dotaczający unikalnych wrażeń, skoków adrenaliny, niejako pozwalający nam wejść w ciało innej osoby i zobaczyć rzeczy, których nigdy wcześniej nie mieliśmy możliwości!

Rosnąca popularność tego typu treści oraz postęp technologiczny sprawił, że obecnie technologia wirtualnej rzeczywistości jest dostępna niemalże dla każdego. Jeżeli chcecie wczuć się w kogoś innego, zobaczyć, jak wyglądają różne miejsca na świecie z perspektywy pierwszej osoby lub po prostu wznieść rozrywkę na wyższy poziom, musicie obejrzeń filmy w 360 stopniach!