Wielu kierowców, którzy spędzają długie godziny za kierownicą, odczuwa negatywne dolegliwości związane z kręgosłupem. Spowodowane jest to długotrwałym pozostawaniu w pozycji, która jest niekorzystna dla naszego ciała i jednocześnie sam czas trwania takiej pozycji wpływa na oddziaływanie kręgosłupa. W takich przypadkach konieczne wydaje się skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład maty masujące.

Zamawiamy maty masujące Medivon

regulowana mata masująca medivonJeśli miewamy problemy z kręgosłupem w czasie jazdy albo po zakończeniu prowadzenia samochodu, powinniśmy ograniczyć przebywanie w takiej pozycji. W przypadku kierowców zawodowych i osób podróżujących dużo w celach zawodowych nie jest możliwe jednak wprowadzenie takiego rozwiązania. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem profesjonalnie przygotowanej maty masującej, która będzie miała pozytywny wpływ na stan naszego kręgosłupa. Dobrym zakupem będzie regulowana mata masująca medivon. Jest to model maty, którą możemy stosować zarówno w domu, jak i samochodzie. Mata ta zapewnia profesjonalny masaż pleców, ud i pośladków, co pozytywnie wpływa również na krążenie krwi w organizmie. Dodatkowa funkcja podgrzewania zapewni pełen relaks i odprężenie. Dodatkowym atutem maty jest wykonywanie masażu Shiatsu, który działa w wyjątkowo korzystnie na nasz organizm, ponieważ pomaga na bóle kręgosłupa, bóle głowy i migreny, sztywność karku czy bóle stawów. Dodatkowo pobudza działanie układu krwionośnego oraz limfatycznego, reguluje układ nerwowy oraz pomaga w oczyszczeniu organizmu. Sam montaż jest bardzo prosty i ogranicza się do rozłożenia maty na fotelu oraz naciągnięcia jednego paska wokół oparcia fotela, aby mata stabilniej się trzymała. Po rozłożeniu należy ją podłączyć do gniazda zapalniczki i możemy swobodnie korzystać już z tego rozwiązania, co jest niezwykle ważną zaletą.

Podsumowując, poszukując prostego i skutecznego sposobu na bóle pleców spowodowane przebywaniem zbyt wiele czasu w jednej pozycji, powinniśmy wziąć pod uwagę możliwość zamówienia profesjonalnej maty do masażu pleców. Jest to bardzo proste w obsłudze oraz efektywne rozwiązanie, które umożliwia nam zmniejszenie napięcia mięśni i zmniejszenie bólu pleców. Doskonale sprawdzi się w czasie chwilowego odpoczynku na postoju, kiedy potrzebujemy nieco się zrelaksować i odprężyć.