Jeżeli zdarzy nam się czuć gorzej pod względem psychicznym częściej niż zwykle, to powinniśmy zwrócić na to uwagę, bowiem takie rzeczy potrafią naprawdę negatywnie wpłynąć na jakość naszego życia. Dobrze jest więc po prostu poszukać kogoś, kto mógłby udzielić nam potrzebnej nam pomocy, ponieważ to pozwoli nam szybciej poczuć się lepiej i rozwiązać nasze kłopoty w szybki i skuteczny sposób. Do tego dobrze jest po prostu nie być z naszymi kłopotami samemu.

Godny zaufania psycholog

psycholog z ostrowa wielkopolskiegoOdkąd tylko pamiętam, byłam osobą, która w każdej sytuacji nie znosiła prosić o pomoc. Wydawało mi się bowiem, że muszę ze wszystkim radzić sobie sama i teraz wydaje mi się, że to właśnie to stało się przyczyną moich problemów. Stałam się bowiem wycofana, nie umiałam ufać ludziom i często dopadał mnie smutek, z którym nie potrafiłam sobie radzić. W końcu doszłam do wniosku, że tak nie da się żyć i że koniecznie muszę zrobić cokolwiek, żeby poprawić swój stan. Długo myślałam nad rozwiązaniem, aż w końcu doszłam do wniosku, ze najlepszy będzie psycholog z Ostrowa Wielkopolskiego. Człowiek ten był polecany i czułam, że jest on kimś, kto może mi pomóc. Z lekką obawą umówiłam się więc na wizytę. Mimo moich obaw, psycholog okazał się osobą bardzo sympatyczną, ciepłą i spokojną oraz bardzo cierpliwą. Nie czułam więc presji i wszystko działo się w odpowiednim dla mnie tempie, co naprawdę mnie cieszyło. Dzięki temu wszystkiemu terapia szła w odpowiednim tempie i udawało mi się raz za razem eliminować kolejne ze swoich problemów. Po pół roku terapii czułam się już więc znacznie lepiej i świat zdawał się po prostu piękniejszy. Muszę szczerze przyznać, że jeszcze nigdy nie czułam się taka szczęśliwa oraz zadowolona. Cieszę się więc, że zdecydowałam się na terapię z psychologiem, bo pomogło mi to w ogromnym stopniu.

Zdecydowanie się na terapię z psychologiem to decyzja bardzo trudna do podjęcia. Możemy mieć bowiem mnóstwo wątpliwości, ale jednocześnie powinniśmy mieć pełną świadomość, że naprawdę warto jest się przełamać. Jeżeli bowiem to zrobimy, to na pewno będziemy szczerze zadowoleni z pomocy, jaka zostanie nam udzielona. Zmienimy nasze życie, zrezygnujemy z mnóstwa negatywnych nawyków i nauczymy się myśleć pozytywnie oraz rozumieć siebie, a to naprawdę wiele.