Rodzaje i zastosowanie sztukaterii od NMC

Z nami zapakujesz wszystko

Rodzaje i zastosowanie sztukaterii od NMC

13 lutego 2020 Dom i wnętrza 0

Każdy z nas marzy o mieszkaniu w ciekawej, ładnie zaaranżowanej przestrzeni. Wiele osób, zanim rozpocznie remont, szuka inspiracji w magazynach wnętrzarskich czy w sieci. Oglądane projekty wyglądają zwykle bardzo ciekawie i widać wkład włożony w ich zaplanowanie i realizację. Zwykle jednak – niesłusznie – boimy się, że nie możemy sobie pozwolić na coś podobnego wyłącznie z powodów finansowych.

Dekoracyjna sztukateria produkcji NMC

sztukateria nmcWiele projektów wnętrz jest urozmaiconych dekoracyjną sztukaterią. Listwy przy podłodze, na ścianach czy przy suficie pomagają zamaskować niedociągnięcia związane z malowanie czy tapetowaniem oraz ukryć szczeliny dylatacyjne. Pozwalają też kreatywnie podzielić przestrzeń, ukryć kable i przewody czy podkreślić nowoczesny albo klasyczny charakter wnętrza i to niewysokim kosztem. Na rynku dostępne są produkty wielu firm, na których tle wyróżniają się te z firmy NMC. NMC produkuje sztukaterię z poliuretanu, która, dzięki zastosowanemu materiałowi, jest lekka, trwała, wodoodporna i elastyczna. Pasuje zatem do miejsc z lekkim nierównościami, a do tego można ją malować, unikając jednak do malowania farb z rozpuszczalnikami. Sztukateria NMC to różnego typu listwy, kolumny, pilastry i rozety utrzymane w stylistyce klasycznej i nowoczesnej. Sami możemy zdecydować, jaki styl bardziej nam odpowiada i które produkty najlepiej sprawdzą się w naszym domu. Firma oferuje różne linie sztukaterii, w których obrębie znajdziemy wiele elementów.

Sztukaterię pochodzącą od tego producenta kupimy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Zaletą oglądania ich na żywo jest możliwość naocznego sprawdzenia detali, z kolei w sieci łatwiej jest nam znaleźć sklep, który posiada największy wybór i najkorzystniejsze ceny. Trzeba także doliczyć kilka dni na wysyłkę, podczas gdy stacjonarnie zwykle od ręki dostaniemy to, czego potrzebujemy.