Kiedy wprowadziliśmy się z żoną do kupionego przez nas domu, przez długi czas zajęci byliśmy jego urządzaniem. Niespecjalnie przejmowaliśmy się tym, że praktycznie nie posiadamy ogrodu. Priorytetem było wnętrze. Po dwóch latach od wprowadzenia się, kiedy na świecie pojawiło nam się dziecko, zapragnęliśmy mieć ogród. Chcieliśmy, by zaprojektował nam go specjalista, by nie popełniać błędów początkujących.

Piękny projekt ogrodu z Krakowa

projektowanie ogrodów krakówOdkąd się wprowadziliśmy do naszego domu, niespecjalnie mieliśmy czas i chęci, by zajmować się przydomowym ogrodem. Ani ja, ani moja żona nie mamy drygu do roślin. Nie ciągnie nas w tę stronę. Po dwóch latach od wprowadzenia się do domu zapragnęliśmy zadbać o nasz ogród, a w zasadzie – po prostu go założyć. Nie wiedzieliśmy jednak jak się do tego zabrać. Nie mieliśmy przecież nawet pojęcia, na jakie rośliny powinniśmy się zdecydować. Dlatego też zainteresował nas specjalista, którego domeną jest projektowanie ogrodów Kraków to duże miasto, dlatego też mieliśmy do wyboru sporo tego typu fachowców. Postanowiliśmy jednak nawiązać współpracę z tym, którego portfolio najbardziej przypadło nam do gustu. Skontaktowaliśmy się z nim i umówiliśmy na spotkanie. W głowie mieliśmy wstępne oczekiwania, jednak pragnęliśmy zdać się na pomysły i inwencję tego specjalisty. Nie mogliśmy się doczekać zarówno projektu, jak i przede wszystkim efektu końcowego.

Kiedy zobaczyliśmy projekt naszego ogrodu, byliśmy z żoną zachwyceni. Z pewnością nie było szans, byśmy samodzielnie wpadli na coś tak wspaniałego. Od razu poczuliśmy, że mamy do czynienia ze specjalistą, który zna się na swojej pracy jak nikt inny. Zaufaliśmy mu więc w pełni, pozwalając przystąpić do działania. Nie mogliśmy się doczekać końca prac w naszym ogrodzie, po to, by móc zacząć wypoczywać w tym pięknym miejscu.