Gdzie w Warszawie zrobię prawo jazdy?

Ostatnio marzyłam o tym, aby się przebranżowić. Miałam już dość pracy na biurku i zaczęłam się zastanawiać, czy dobrym pomysłem nie byłoby przebranżowienie się na kierowcę ciężarówki. Chociaż wszyscy mi odradzali, że to nie praca dla kobiety, która ma rodzinę i dzieci, ja i tak doszłam do wniosku, że muszę spróbować takiej pracy. W pierwszej kolejności musiałam jednak uzyskać pozwolenie na prowadzenie takich aut.

Zapisałam się na kurs prawa jazdy

prawo jazdy c e warszawaMusiałem więc znaleźć ośrodek jazdy, gdzie oferują takie kursy. Zależało mi na tym, aby była to rzetelna i sprawdzona szkoła jazdy, gdzie można było przejść solidny kurs na prawo jazdy C E Warszawa to miejscowość, w której rozpoczęłam swoje poszukiwania. Muszę przyznać, że nie trwały one zbyt długo. Bardzo szybko znalazłam bowiem ośrodek jazdy niemal w samym centrum Warszawy, blisko mojego miejsca zamieszkania. Posiadał on bardzo pozytywne opinie, dlatego zdecydowałam się tam jak najszybciej zapisać. Szybko się okazało, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że kurs na prawo jazdy rozpoczynał się już za kilka dni i od razu mogłam zacząć przygotowania. Dodatkowo cena kursu była bardzo przystępna, atrakcyjna. Już po pierwszych zajęciach poczułam, że to coś dla mnie. Najpierw przeszłam kurs teoretyczny i zdałam egzamin teoretyczny wewnętrzny.

Następnie ukończyłam kilkadziesiąt godzin jazd i zapisałam się na państwowy egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii C+E. Po takim dobrym przygotowaniu jakie zagwarantował mi niezwykle doświadczony i empatyczny instruktor, byłam pewna, że zdam za pierwszym razem. I faktycznie mi się to udało. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej sprawdzonej i polecanej szkoły jazdy dla przyszłych kierowców samochodów ciężarowych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kursy