Czym są ozdobne charmsy?

Z nami zapakujesz wszystko

Czym są ozdobne charmsy?

1 września 2019 Odzież 0

Bransoletki, to jeden z najpopularniejszych dodatków skierowanych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Noszą je osoby w każdym wieku, od najmłodszych po najstarsze. Dodają uroku, blasku i świetnie komponują się z każdym strojem. Ostatnio coraz popularniejsze stały się spersonalizowane charmsy, czyli zawieszki na bransoletki, które nie tylko dodadzą całości uroku ale i będą osobistym wkładem.

Więcej o charmsach

charmsy cenaObecnie coraz więcej marek wypuszcza linię swoich charmsów, każda jest inna ponieważ muszą pasować do każdej kobiety. Zaletą bransoletek z zawieszkami jest to, że dobieramy je według własnego uznania, możemy tworzyć tysiące kombinacji, dlatego to dobry wybór dla tych, którzy gustują w rzeczach unikalnych, spersonalizowanych, które mówią coś o nas i o naszych pragnieniach, marzeniach i doświadczeniach. Bransoletki z charmsami to też świetna opcja dla osób lubiących minimalizm, ponieważ wystarczy kupić jedną lub  dwie bransoletki i wymieniać chamsy, dzięki czemu nie trzeba kupować kilkunastu bransoletek, a zawieszki zajmują mniej miejsca. Jeśli chodzi o charmsy cena jest zależna oczywiście od marki, kolekcji i materiału, z którego zostały wykonane. Złote charmsy dobrej marki kosztują nawet 300 złotych, podczas gdy za ich srebrne odpowiedniki zapłacimy około 100 złotych mniej. Niektóre firmy oferują również charmsy z drogocennymi kamieniami. Najczęściej charmsy zawieszki przybierają kształt serc, imion, symboli oznaczających nieskończoność czy przyjaźń.

Obecnie marki oferują charmsy w każdej możliwej postaci, nawet więc znajdziemy coś dla siebie. Możemy również poprosić o wykonanie zawieszki specjalnej na nasze życzenie, oczywiście za dodatkową, niewielką opłatą. Najczęściej rozchwytywanymi ostatnio charmsami są łapacze snów.